ФК “Карпати” разом з ТОВ “Парі-Матч” привітали дітей з днем Святого Миколая

17 грудня львівські “Карпати” разом з титульним спонсором відвідали 5 навчальних закладів, де привітали дітей та вручили їм різноманітні подарунки. Щороку львівськийклуб проводить благодійну акцію, присвячену до дня Святого Миколая, а цього разу до такої ініціативи приєдналася компанія ТОВ “Парі-Матч”.

У дружній команді делегація Святого Миколая, яку очолив молодий захисник Василь Кравець, завітала одразу в декілька навчальних закладів. Спершу ФК “Карпати” разом з представниками компанії ТОВ “Парі-Матч” відвідали СДЮШОР “Карпати”, де зустрілися з наймолодшими карпатівцями. Після спортивних школяриків подарунки приїхали до навчально-реабілітаційного центру “Джерело”, де займаються діти та молодь із важким недугом – дитячим-церебральним паралічем. Компанія ТОВ “Парі-Матч” для дітей з центру приготувала велику кількість сюрпризів – футбольні, волейбольні та баскетбольні м’ячі, спеціальні м’ячі для фітнесу, а також килимки для занять фізкультурою.

“Компанія ТОВ “Парі-Матч” вирішила долучитися до такої ініціативи наших львівських друзів та стала персональним Миколаєм для багатьох дітей. Впевнений, що це не останній такий спільний благодійний захід. Безсумнівно, треба допомагати дітям та молоді, які потребують уваги та заохочень. Ми зі свого боку будемо намагатися якомога частіше проводити такі акції й підтримувати тих, хто цього потребує!” – зазначив Вадим Місюра, директор зі зв’язків з громадськістю ТОВ “Парі-Матч”.

Без уваги благодійної команди не залишилися й школа-інтернат №100 для дітей із вадами зору танавчальний заклад для незрячих дітей, в яких учні з нетерпінням чекали на приїзд гостей. Для них ТОВ “Парі-Матч” подарувала велику кількість м’ячів для фітнесу та ігрових видів спорту, новеньку бігову доріжку й необхідну побутову техніку.

А останнім пунктом поїздки стала Академія ФК “Карпати”. Підопічні Олега Родіна та Тараса Павліша радо зустріли Василя Кравця та отримали цілу гору подарунків від гостей.

Таким чином, за півдня “Карпати” з ТОВ “Парі-Матч” об’їздили 5 навчальних закладів, привітавши дітей з їхнім улюбленим святом. Миколай ніколи нікого не забуває!

Додаткова інформація: Ростислав Самарцев (093) 230-52-07

Company news