Спортсмени зі всієї України взяли участь у видовищних забігах з перешкодами “ГОНКА НАЦІЇ”

На минулих вихідних на території мототреку «Пирогово» вдруге проходили вражаючі забіги з перешкодами «Гонка Нації». Цього разу екстремальні змагання на межі своїх можливостей тривали два дні. Надскладні траси, безліч каверзних перешкод, неймовірна спека не стали на заваді у прагненні сміливців зі всієї України дійти до фінішу.

У перший день проходив «Забіг Сили», учасники підкорювали трасу завдовжки 5 км та долали різноманітні перешкоди на шляху до фінішу. Традиційно змагання проходили у чотирьох категоріях: ELITE, STANDARD, MILITARY та TEAM.

Переможницею категорії ELITE серед дівчат стала відома українська легкоатлетка Анастасія Рябченюк, друге місце посіла Світлана Гавриленко, третій результат показала Тетяна Кузіна. Кращим серед хлопців став Хадико Олександр, другий результат – Роман Король, третє місце серед представників сильної статі за Сергієм Рибаком.

«В мене є сили, бажання тренуватись та змагатись. І я вирішила спробувати свої сили у «Гонці Нації». Давно мріяла виступити в змаганнях такого формату. Щаслива, що в мене з’явилась така можливість, і я здолала дистанцію. Я не очікувала, що буде так важко. Та коли побачила фініш, відкрилось друге дихання», – прокоментувала свою участь у змаганнях Анастасія Рябченюк.

16 серпня учасники перевіряли себе на витримку у “Забігу Волі”. Організатори підготували ще складніше завдання – траса довжиною 13 км, близько 20-ти важких перешкод.

Кращий результат серед дівчат у категорії ELITE показала Світлана Пелих, другою дісталась фінішу Олена Сімонок, третє місце посіла Марина Саєнко.

“Для мене це третій забіг – приймала участь навесні у першому “Забігу Сили”. Вчора я була шостою, сьогодні здобула перемогу у своїй категорії. Було дуже важко і вчора, і сьогодні, але водночас дуже круто. Емоції переповнюють. Планую і надалі брати участь у наступних етапах “Гонки Націй””, – поділилась враженнями Світлана Пелих.

Другий день поспіль лідером чоловічого забігу категорії став Олександр Хадико. Другий результат показав Сергiй Рибак, 3 місце — Вадим Рогозовський.

“Звичайно, сьогодні було важче здолати трасу, адже відстань довша та перешкод набагато більше. У кожного своя мета – хтось просто бере участь, долає дистанцію. Для нас, професійних спортсменів, важлива перемога. Нема часу на зупинку, суперники мотивують йти далі. Це був справжній забіг волі – починаючи від старту і до самого фінішу. Мені особисто найбільше споодобалась перешкода – озеро”, – відмітив Олександр Хадико.

Цього разу у всіх бажаючих була чудова можливість отримати медаль учасника змагань з індивідуальним гравіруванням.

Особливу увагу було приділено категорії Military, кошти саме з цього забігу будуть передані на реабілітацію постраждалих із зони АТО. Також в рамках заходу були представлені зразки військпрому українського виробництва.

“Цього разу у нас більше 20 перешкод, досить складні, порівняно з п’ятикілометровою дистанцією. Ми сподіваємось, що всім траса сподобалась, ми доклали до цього багато зусиль. Кількість учасників поступово зростає. І незважаючи на сезон відпусток, охочих приймати участь у змаганнях було достатньо. В наших планах провести “Гонку” і в інших регіонах, так як велика частина учасників з інших міст. Зараз розглядаємо локації на західній Україні – Львові, Івано-Франківську та в Одесі”, – відзначив організатор “Гонки Нації” Юрій Подлєсний.

Фотогалерея http://www.ex.ua/350544963838

«ГОНКА НАЦІЇ»: ПИШАЙСЯ СОБОЮ!

Додаткова інформація:

Марина Рижак, (063) 437 80 14, mr@adjutant.com.ua

Ростислав Самарцев, (093) 230 52 07, rs@adjutant.com.ua

Довідка

«Гонка Нації» – це унікальний проект, аналогів якому в Україні ще не було. Участь у змаганнях назавжди змінить ваше життя. Це справжнє випробування на фізичну витривалість та волю.

Змагання складаються з трьох етапів: «Забіг Сили» (5+ км. – 15 перешкод), «Забіг Волі» (13+ км. – 20 перешкод), «Забіг Духу» (21+ км. – 25 перешкод).

Для забігів створюють спеціальні траси, залучаючи професійних спортсменів та керівників елітних спецпідрозділів ЗСУ, СБУ та МВС. Учасники мають пройти крізь воду, вогонь та безліч складних перешкод на шляху до фінішу.

Цей формат вже давно здобув багато прихильників у всьому світі. Подібні змагання проводять у США (SPARTAN RACE, TOUGH MUDDER, SUPER HERO, MUD RUN, THE COLOR RUN) та Австралії (TRU GRIT).

Сайт проекту www.racenation.com.ua.

Company news