Українські каратисти здобули медалі на міжнародних турнірах!

Українські каратисти здобули медалі на міжнародних турнірах!

Спортсмени провідного українського клубу “Сен-Бін” здобули визнання на двох престижних міжнародних турнірах з карате – на Banzai Cup Open 2015 українці посіли друге місце у загальному командному заліку серед 204 команд з усього світу та стали переможцями “Sen-Bin Cup 2015”!

22 жовтня у спортивно-інформаційному центрі “Parimatch.ua” відбувся прес-брифінг, присвячений досягненням українських спортсменів на світових змаганнях та перспективам включення карате до програми Олімпійських ігор.

На сьогоднішній день ТОВ “Парі-Матч” веде активну соціально-меценатську діяльність. Створені за ініціативи української компанії соціальні спортивно-інформаційні центри “Parimatch.ua” вже встигли стати популярними серед фанатів, експертів та спортивних журналістів. ТОВ “Парі-Матч” робить спорт ближчим, яскравішим та запрошує всіх охочих відвідувати спортивно-інформаційні центри “Parimatch.ua” для перегляду топових спортивних подій та для організації цікавих зустрічей з метою розвитку українського спорту.

У заході взяли участь президент Української федерації карате Сергій Левчук, радник міністра молоді та спорту України Володимир Бульба, один із засновників клубу “Сен-Бін”Дмитро Сіраковський, тренери та призери турнірів.

“Хочу привітати усіх з тим, що ми фактично включені в програму Олімпійських ігор 2020 року, які пройдуть у Токіо. Остаточне рішення про включення карате буде прийнято в серпні 2016 року. У цей час у Ріо-де-Жанейро відбудеться чергова сесія МОК. Це говорить про популярність нашого виду спорту не тільки в Україні, а й у всьому світі й на Олімпійській арені,” – відмітив Володимир Бульба.

Цього року у міжнародному турнірі з карате International Banzai Cup Open 2015, що нещодавно проходив у Берліні взяла участь рекордна кількість країн-учасниць – 33. За право бути найкращими змагалося більш ніж 1700 спортсменів. Представники київського клубу “Сен-Бін” здобули 7 золотих, 2 срібні, 7 бронзових медалей та посіли 2 місце у загальному командному заліку серед 204 команд з усього світу.

“Клуб “Сен-Бін” швидко й динамічно розвивається. Він знаходить можливості відряджати свою повноцінну збірну та вигравати у престижних міжнародних турнірах. Це клуб, який започаткував і успішно проводить турніри з карате в Україні на найвищому рівні. Це клуб, який активно прогресує і дає результати не тільки на дитячих першостях, а й на дорослих,” – Сергій Левчук, президент Української федерації карате.

Минулої неділі у стінах спорткомплексу НТУУ “КПІ” пройшов традиційний турнір з карате “Sen-Bin Cup 2015”. У змаганнях взяли участь понад 600 спортсменів. Кращими серед 30 клубів України та Білорусі стали представники клубу “Сен-Бін”. Друге та третє місце також посіли київські команди ГО “Чемпіон”та ГО “Сьогун” відповідно.

“З двох тисяч учасників наша команда “Сен-Бін” здобула 2 місце у загальнокомандному заліку на International Banzai Cup Open 2015, а перше місце зайняла збірна Німеччини. Після повернення з Берліну, клуб СЕН-БІН брав участь у турнірі Sen-Bin Cup 2015 та зайняв перше місце. Окремо хочу подякувати ТОВ “Парі-Матч” за можливість проведення сьогоднішнього заходу в спортивно-інформаційному центрі “Parimatch.ua”. Цей інфо-центр вже став спортивною платформою, що об’єднує спортсменів та вболівальників. Для спортсмена дуже важливе визнання, тому ми надзвичайно вдячні за таку підтримку і гостинний прийом”,– розповів Дмитро Сіраковський, один з засновників клубу “Сен-Бін”.

Турнір відбувся за підтримки Київської федерації карате, Української федерації карате, Благодійного фонду “Я вірю в Україну” та за сприяння радника міністра молоді та спорту Володимира Бульби.

ДОВІДКА

Інфо-центри “Parimatch.ua” – мережа соціальних спортивно-інформаційних центрів, створених за ініціативи ТОВ “ПАРІ-МАТЧ” з метою підтримки та розвитку вітчизняного спорту, популяризації здорового способу життя, фізичного розвитку молоді країни, протидії договірним матчам та сприяння легалізації букмекерства в Україні.

В рамках проекту у вболівальників є можливість ознайомитись з різними видами спорту та їх правилами гри, з історією букмекерства в Україні та світі, а також відвідати майстер-класи та тренінги зі спортивного прогнозування від провідних українських та світових експертів галузі.

У центрі спортивної аналітики кожен зможе відчути себе спортивним стратегом та навчитись розраховувати результати матчів в ігровій формі. В рамках діяльності спортивно-інформаційних центрів “Parimatch.ua” проходять зустрічі з відомими спортсменами, тренерами, спортивними журналістами, а також перегляд топових спортивних подій, і, насамперед, матчі Чемпіонату України з футболу – “Ліги Парі-Матч”.

Перші центри “Parimatch.ua” були відкриті у Києві та Одесі влітку 2015 року.

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

Ростислав Самарцев

rs@adjutant.com.ua

+38 (093) 230 52 07

Company news