Відкриття спортивно-інформаційного центру «Parimatch.ua» у Києві

Вперше в Україні 18 липня 2015 року відбудеться презентація мережі спортивно-інформаційних центрів «Parimatch.ua»!

Під час заходу в представників ЗМІ буде можливість переглянути всі матчі першого туру Чемпіонату України з футболу – “Ліги Парі-Матч”, поспілкуватись із «зірковими» вболівальниками, а також виграти чудові призи від партнерів проекту.

«Parimatch.ua» – мережа соціальних спортивно-інформаційних центрів, створених за ініціативи ТОВ «ПАРІ-МАТЧ» з метою підтримки вітчизняного спорту, популяризації здорового способу життя, фізичного розвитку молоді країни, протидії договірним матчам та сприяння легалізації букмекерства в Україні.

В рамках проекту у вболівальників буде можливість ознайомитись з різними видами спорту та їх правилами гри, з історією букмекерства в Україні та світі, а також відвідати майстер-класи та тренінги зі спортивного прогнозування від провідних українських та світових експертів галузі.

У центрі спортивної аналітики в усіх бажаючих буде можливість відчути себе спортивним стратегом та навчитись розраховувати результати матчів в ігровій формі. В рамках діяльності спортивно-інформаційних центрів «Parimatch.ua» плануються зустрічі з відомими спортсменами, тренерами, спортивними журналістами, а також перегляд топових спортивних подій, і, насамперед, матчі Чемпіонату України з футболу – «Ліги Парі-Матч».

Чекаємо Вас на першому заході від «Parimatch.ua» 18 липня, о 16:00 за адресою: «Арена-сіті», вул.Червоноарміська, 1-3.

Company news